כשמטיילים או מתכננים לאכול בוואדי ניסנאס, עולים במחשבות לרוב אותם השמות: בית האוכל של נדימה, השווארמה של אמיל, קפה הוואדי, מאפיית פלפלה ואיך אפשר בלי תחנה שתכריע סופית בתחרות המיתולוגית בין פלאפל הזקנים ופלאפל מישל. סביר להניח שאלו השמות שמיד יקפצו לראש כשמדברים על וואדי ניסנאס. ובצדק. מרבית המקומות הרוויחו בזכות את מקומם בהיסטוריה הקולינרית החיפאית, אך הבעיה מתחילה שכשמגיעים אל הוואדי – אוטומטית הולכים אליהם ומפספסים את השאר.
אבל איכשהו בכל סיפורי המיתולוגיה של הוואדי יש מקומות שנותרו מתחת לרדאר והם פחות מוכרים לקהל הרחב אך לא בהכרח פחות טובים. בין אם אתם מגיעים מדי שבוע לוואדי ובין אם זו הפעם הראשונה שלכם בחיפה אלו המקומות שלא תרצו לפספס. הסיור לא רק כולל אוכל וטיול באווירת סופשבוע בשוק אלא גם הזדמנות לגלות פינות נסתרות ולהכיר את הוואדי באמת. אם תרצו, זהו סיור למתקדמים באווירת החג.
במהלך הסיור נאכל ונשתה מבחר מטעמים הישר מהמקומות שנעבור ונעצור בהם.
טיול מעמיק בוואדי. נשמע על ההיסטוריה של השכונה ואת הסיפורים שמעטים יודעים. נכיר את כל הפינות הנסתרות והסודיות בשכונה. נטעם קובה וממולאים בעבודת יד, ממתק גן עדן, אוכל ערבי ביתי, חומוס עם נגיעות שף, פלאפל מהפחות מוכרים ועוד.
מתאים גם לצמחונים, טבעונים ונמנעי גלוטן!

מחיר:  119  ₪

נקודת מפגש: מגדל הנביאים חיפה

לפרטים נוספים ושאלות ניתן לשלוח הודעה לטלפון 052-5929262

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *