אוכל הוא אחד מהדברים העוצמתיים ביותר כשמדברים על זיכרון. טעם מסוים יכול לזרוק אותנו בשנייה אחת 20 שנה אחורה לתקופה הסטודנטיאלית שלנו. ריח של מאכל אחר יעורר בנו זיכרון אהבה שזה מכבר הסתיימה. אבל אין ספק שהרגשות הכי חזקים שלנו שקשורים לאוכל, טמונים אי שם בילדות שלנו או לפחות בנעורים שלנו – בנקודה שבה שהתחלנו להיות האדם שאנחנו היום.
בעיר התחתית בחיפה יש לא מעט שיש לא מעט מוסדות שמלווים את העיר ותושביה כבר שני דורות לפחות ולצערנו הרב הם לא יהיו כאן לנצח. המון חיפאים לא ישבו בהם מעולם ובמקרה הטוב שמעו את שמם. הם חלק מהנוף החיפאי ומספקים אי של יציבות לכל מי שמחפש כזו במציאות ימינו המשתנה ללא הרף.
אנחנו פוצחים בסיור שיעבור דרך עסקים ותיקים חיפאיים שטרם נס ליחם ויכיר לכם את האבות המייסדים של הקולינריה החיפאית שפועלים עד היום והם אוצרות, אחד אחד. מקומות שגם אם אתם לא מכירים, לא תבינו איך חייתם חיים שלמים בלעדיהם.
טיול וטעימות בין המוסדות הקולינריים הוותיקים עם הקסם של פעם בעיר התחתית. נטעם קפה שחור וארומטי, חלבה נהדרת עם סיפור משכם, מיני מאפה בניחוח בלקני, מיטב פירות העונה, אוכל רומני מסורתי וקינוחים אוסטרו-הונגריים.
מתאים גם לצמחונים, טבעונים ונמנעי גלוטן!

לפרטים נוספים ושאלות ניתן לשלוח הודעה לטלפון 052-5929262

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *